Dla firm i twórców

Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej marki

01

Zapewnij większą ekspozycję

Ułatw potencjalnym klientom dotarcie do Twojego sklepu. Oferujemy Ci dodatkową przestrzeń, by Klientki mogły Cię znaleźć. Daj się poznać — opowiedz historię marki i opisz swoje produkty. 

02

Znajdź odpowiedzi na nurtujące pytania

Dowiedz się, jak wygląda rynek i poznaj istotne statystyki. Przeprowadź w naszej społeczności badania dotyczące Twoich produktów i marki, a następnie skorzystaj z materiałów eksperckich i konsultacji, by wznieść działania na wyższy poziom.

03

Zmalujmy coś razem

Daj znać, czego potrzebujesz, a zaplanujemy najskuteczniejsze działania promujące Twoją firmę — jesteśmy otwarci na działania out of the box!

Gotowi by dotrzeć do nowych klientek i dołączyć do wspierającej społeczności?

Najczęściej zadawane pytania

Dodanie podstawowego profilu do naszej bazy jest bezpłatne. W przypadku zainteresowania dodatkową promocją, zapraszamy do kontaktu przez e-mail.

Pewnie! W formularzu dotyczącym marki znajdziesz odpowiednie pole na kod. Możesz też podesłać go w wiadomości e-mail.

Informacje niezbędne do opublikowania profilu to:

  • nazwa marki,
  • kategoria, do której należy,
  • strona internetowa, 
  • zdjęcie.

Pozostałe informacje możemy dodać później, lecz należy mieć na uwadze to, że w taki profil może nie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Uzupełniając profil, warto mieć na uwadze to, że tagi i cechy ułatwiają wyszukiwanie, więc warto je dodać już w pierwszej wersji.

Tak, w miejscu adresu strony dodaj link do preferowanego medium społecznościowego lub platformy sprzedażowej, na której można znaleźć Twoje produkty.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tworzeniu strony internetowej, napisz do nas. 

Każda współpraca tego typu jest wyjątkowa, dlatego zapraszamy do kontaktu indywidualnego przez e-mail.

Niektóre profile dodaliśmy ręcznie, ponieważ tym sposobem chcemy docenić i wyróżnić marki, z których sami korzystamy. Część została dodana przez użytkowników.

Jeżeli Twoja marka jest już w naszej bazie, ale informacje wymagają poprawienia bądź dodania, wypełnij formularz i wyślij nam wiadomość e-mail ze wskazaniem, który profil należy uzupełnić lub zaktualizować.

Każda marka otrzymuje jeden kafelek na Instagram Story, a także post na Facebooku i Pintereście. Kolejka jest dość długa, ale nie pominiemy żadnej firmy.

Jeśli chcesz więcej niż jedną publikację w mediach społecznościowych, daj nam znać w wiadomości e-mail, porozmawiamy o możliwościach promocji Twojej marki.

Nie, Lokalne Dobra to oddolna inicjatywa stworzona przez fanów polskich produktów i nie należą do żadnej marki modowej ani kosmetycznej.

Lokalne Dobra nie są marketplacem. W profilu marki i społeczności możesz dodać link do oferty lub sklepu, jednak nie umożliwiamy sprzedaży przez naszą platformę.